OOB SLAVIA PRAHA

Blíží se SMIK

1. listopadu 2011 v 23:35 | Martin |  Závody
Ve čtvrtek 17. listopadu budeme již poosmnácté pořádat Mistrovství světa ve SMIKu. Co letos připravujeme nového?

Po předchozích čtyřech letech, kdy se centrum SMIKu nacházelo v hospodách, jsme se rozhodli pro změnu. Tentokrát budeme mít shromaždiště na tenisových kurtech a občerstvení pro závodníky si zajistíme vlastními silami. Bufet u Slávistické želvy nabídne základní sortiment občerstvení za příznivé ceny - nápoje, drobné občerstvení a úžasné domácí koláče, píše se v rozpise.

Nový bude i terén - v Říčanech se SMIK zatím neběžel. Závodní prostor je v jedné věci podobný Klánovicím, kde se závodilo před pěti lety. Tehdy se mapa jmenovala "Rozpůlená vlakem", kvůli prostoru rozdělenému na dvě poloviny železnicí, která šla překonat jen na dvou místech. Kdybychom použili stejné názvosloví, letošní mapa by dostala jméno "Rozpůlená silnicí". A tuto silnici půjde překonat také jen na dvou místech - jedním podchodem a pak na přechodu pro chodce se semaforem a to navíc jen na zelenou.

Nejvíc cen pro vítěze nám letos dodá eshop s lyžařskými vosky, který nabízí běžkařům vosky SWIX, vosky TOKO, nověji i vosky RODE a vybavení pro servis běžeckých lyží. Lyžařům, kteří se zároveň věnují orienťáku, nabízí doručení objednaných vosků na vybrané závody, mezi něž patří i SMIK.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama