OOB SLAVIA PRAHA

ADVANTA 2011

18. července 2011 v 19:09 | Jana S. |  Závody
4E v Orlických horách - Kašparova chata, Petrovičky u Mladkova (2. - 6.7.2011)

Účast: Jana S.
Perfektní čtyřetapové závody s několika dalšími doprovodnými závody - nočákem, pivními štafetami, trail-O, O-show a hlavně s atraktivním podzemním sprintem ve tvrzi Bouda, díky kterému skončilo rozhodování nejednoho závodníka mezi jihočeskou Zvůlí a Advantou ve prospěch právě Advanty.
Jediné, co se úplně nepovedlo, bylo počasí. Přeci jenom ani pořadatelé z Dobrušky neporoučejí větru, dešti... Z pěti dnů pobytu bylo jeden den dost chladno a silný vítr a další dva dny propršely. I když jsme můj doprovod i já byli ze začátku nespokojeni s kvalitou ubytování v penzionu, počasí nás s ním smířilo. Rozhodně jsme se měli líp než při spaní ve stanu, o kterém jsme původně uvažovali.
Závody v krásném prostředí Orlických hor, resp. Podorlicka s rozmanitými terény (les s řopíky a dalšími stavbami vojenského opevnění, zámecký park a městská zástavba v Letohradě, místy podmáčený les na česko-polské hranici a louka zabírající skoro polovinu mapy, podzemní sprint, pivní štafety v nejbližším okolí centra závodů s kontrolou v jezírku...) byly výborným zahájením léta.


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama