OOB SLAVIA PRAHA

2. a 3. dětský trénink

7. října 2010 v 16:40 | JanaChum |  Tréninky
Využili jsme orienťácké nadšení účastníků prvního tréninku a 22.9. je znovu nalákali do lesa, tentokrát z Komořan, což se ukázalo dobrým kompromisem pro Zbraslavské a Vršovické, navíc na mapu od MHD co by kamenem dohodil a nikoli horolezecky jako na Hradiště. Sem se jistě vrátíme, možná ještě letos...
Začátečníky tentokrát prohnal Jarda (nebo naopak?), Vojta opět Janičku, já jsem trápila Lukáše a Madlu (tu zejména :-)), aby se nebáli používat buzolu, dokonce i azimut museli zkusit. Zkušení Anička a Martin běželi samostatně a na závěr obstáli i v paměťáku (no přeci nebudeme všechny kontroly stahovat sami, že ;-)

Na 3.trénink jsme vybrali další mapu v obstojné dostupnosti: Hrádek alias Kunraťák. Ze Zbraslavi vláčkem do Krče, cestou jsme přibrali Romču a Aničku od busu, pak kolem Labutě vzhůru k altánu. Lukáš byl mimo Prahu, Martin se musel učit, Vítek na škole v přírodě... bylo nás méně než kontrol, ale přesily se nikdo nezalekl. Začátečníci všichni úspěšně a rychle oběhli Lehký okruh, na kterém jsem jim však "schovala" dvě kontroly mimo cestu. Našli! Udělali mi tím velkou radost, šikulkové! Následné hvězdice byly pro Madlu a Hanku přeci jen těžké, ale dokázaly se neztratit a včas vrátit, za což mají plusové body! Anička trénovala vrstevnice a rozebrali jsme spolu její závodní postupy (a já mám o radost víc: na nejtěžším mapovém postupu dostala od nejrychlejší soupeřky jen pár vteřin!). Na závěr tréninku si Jarda došel se začátečníky zmapovat svoje údolíčka a už jsme prchali dolů na bus (sprint pro Aničku) a na vláček domů.

Příště, letos asi naposled na mapě, se sejdeme předběžně 20. října. SLP-dospěláci jsou všichni vítaní!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama