OOB SLAVIA PRAHA

8.9.2010 první dětský trénink

10. září 2010 v 13:44 | jana chum |  Tréninky
Protože se množina slávistického potěru zvětšuje, přišel Vojta s nápadem zkusit dětem dělat tréninky. Zkusili jsme to na Zbraslavi (protože tu bydlíme ;-)). Mapa Keltské hradiště z roku 2001 je sice pro začátečníky trošku silné kafe, ale nakonec to nikomu nevadilo. Sraz na nádraží, rychlé seznámení a vzhůru k altánu! Tam už na nás čekal okruh 6 kontrol. Nás bylo výrazně víc: 4 SLP dospěláci: Vojta, Jana s Jardou a Romča. 5 dětí, které už OB znaly, a 3 nováčci. K tomu dva nemapující caparti a tři rodiče.
Martin Ledvinka a Anička Svátková sice přeběhli první srázek, ale zbytek už zvládli bez problémů, ačkoli já jsem si při stavbě musela dávat velký pozor na nové či ztracené cesty a vrstevnice na 1:15.000 z laserovky moc přehledně nevypadají. Jarda to oběhl s Lukášem Čepelou a Hankou Černou a cestou je "trápil" mapováním, Vojta šel s Janičkou a já s Romčou jsme ukazovaly nováčkům, jak poznat, která cesta je která. Vojta Werenyckyj, Mikuláš Šťáhlavský i Ema Kubešová nám udělali radost, jsou bystří a rychlí.
Nikdo se neztratil, nikdo si nestěžoval, příště (snad 22.9.) se plánujeme vydat z Komořan od konečné busu 205 na mapu "Nad tunelem". Kdo se chcete přidat, ozvěte se mi.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama