OOB SLAVIA PRAHA

Oznámení

3. února 2014 v 20:44 | Inka |  Ostatní
Miroslav Petr - dlouholetý propagátor, trenér a téměř do posledních roků svého života i aktivní orientační běžec, na sklonku roku 2013 v 29.12.2013 zemřel, 28.1.2014 by oslavil 87 let.
 

Schůze

22. února 2013 v 21:25 | Inka |  Ostatní
Schůze bude v pátek 1.3.2013 od 18:00 v Pizzerii Coloseum na Andělu.

PF

29. prosince 2012 v 9:00 | Inka
 


SMIK 17.11. 2012 přihlášení k 15.12. večer

28. října 2012 v 17:43 | Inka |  Závody
JMÉNO                   REG.      KAT.
Adrián Petr EKP5600 H
Aschermann Jan VSP H
Aschermann Martin VSP H
Aschermannová Tereza VSP D
Attl Vladimír PGP3800 H
Azeb Karim PHK9110 H
Azebová Nina PHK8855 D
Babický Tomáš DLT5001 H
Badura Václav SKV8101 H
Balcar Aleš PHK8602 H
Benc Jiří TAP8002 H
Benda Jan NER1982 H
Beneš Filip TAP8701 H
Beneš Radovan NER1956 H
Benešová Nina NER1983 D
Benešová Zdeňka NER1955 D
Beranová Barbora BOR9159 D
Blaha Michal EKP0402 H
Blaha Ondřej EKP7002 H
Bogar František BOR8901 H
Brázdil Petr ODV9700 H
Brodská Adéla ROZ9450 D
Brož Matěj NER 2001 H
Brož Petr NER 1971 H
Brožová Kamila NER 1994 D
Buk Jindřich ROU9303 H
Buk Michal ROU9601 H
Buriánková Martina NER1983 D
Čadil Jan FSP4300 H
Čechmánková Helena OKP6450 D
Čechura Tomáš LPM8900 H
Čermák Adam PGP9701 H
Čermáková Kačka ROZ0051 D
Černíková Barbora DOB7878 D
Černý Michal PHK8005 H
Černý Petr ALB6000 H
Dlouhá Hana DKP9450 D
Doležalová Vlasta PGP5550 D
Dudášek Karel DOB7001 H
Dudášek Ondřej DOB0000 H
Eckardt Cornelia USV1969 D
Fantová Libuše EKP5650 D
Fiala Zdeňek TAP5501 H
Forst Albert MFP0901 H
Forst Antonín MFP0101 H
Forst Libor MFP6301 H
Forstová Lenka MFP6850 D
Gossel Heiko USV1965 H
Haering Jan PVP7500 H
Hájek Adam KAM9202 H
Hamáček Bohuslav LBE5000 H
Havlíček Vojtěch NER1982 H
Hejný Pavel NER1993 H
Hlavatý Karel SJP4200 H
Hlubučková Kristýna KAM9551 D
Hostinská Jana VAM8451 D
Hric Jan MFP6300 H
Chalupová Aneta ROZ0150 D
Chloupek Adam TUR9300 H
Chvalová Věra LPM9452 D
Izak Pavel PVP7102 H
Jakobová Adéla UOL9052 D
Janáč Václav TAP9602 H
Janda Martin DOB8002 H
Jaroš Vladimír DCE5400 H
Javůrek Emil VSP0100 H
Javůrek Jaromír VSP7110 H
Jelínek Jan NER1965 H
Jelínek Martin PGP5103 H
Jelínková Radana PGP5851 D
Jelínková Šárka PGP9153 D
Jelínková Tereza NER1992 D
Jelínková Zora PGP8851 D
Jíra Filip ROZ0500 H
Jíra Tomáš ROZ9800 H
Jirikova Dana TAP9055 D
Jirous Jiří TAP7201 H
Kabát Jan EKP6912 H
Kadečka Petr ALB8400 H
Kalina Mirek EKP8211 H
Kalinová Markéta EKP8259 D
Kalousek Jiří DKP6901 H
Kalousková Marie DKP0151 D
Käss Pavel BSO7000 H
Kazda Ondřej SJC8202 H
Kazdová Lenka SJC8484 D
Kettner Lukáš KAM9403 H
Kettner Pavel HCE5900 H
Kettnerová Lenka HCE6450 D
Khel Richard SCP7500 H
Klaška Martin DKP0100 H
Klaška Pavel DKP6500 H
Klaška Pavel DKP9300 H
Klašková Josefína DKP9650 D
Klašková Kateřina DKP6750 D
Klinkerová Jitka ROZ6450 D
Klinkerová Magdaléna ROZ9950 D
Klinkerová Tereza ROZ9350 D
Klomínský Václav KPY8700 H
Korčák Martin NER H
Košárková Iva SCP8152 D
Kozák Jakub NER1981 H
Krejčová Vlasta SKV9450 D
Křivancová Zdeňka LBE9450 D
Kuberková Lucie LPM9451 D
Kubínová Jana SKV6751 D
Kubínová Romana SKV9452 D
Kubínová Veronika SKV9752 D
Kučera Petr MFP7602 H
Kuncová Eliška SSU8951 D
Kundratová Jana JZL7351 D
Kupka Ivo NER1947 H
Kupka Jaroslav ALB7800 H
Kupka Pavel NER1977 H
Kutálek Jan TAP8301 H
Labašová Katarina ASU8351 D
Leštínský Tomáš DOB7801 H
Malačka Jan DKP0210 H
Malačková Jana DVP6151 D
Martínek Robert VPM7700 H
Matějková Žofie ROZ9550 D
Mátl Radek NER1979 H
Matyáš Kohout MFP9802 H
Mezník Vlíďa LBE6400 H
Mezníková Lucie ZBM9150 D
Mrázová Pavla DCE5550 D
Myslivečková Zuzana PGP9253 D
Najman Jiří DKP6301 H
Najman Matouš DKP9800 H
Najmanová Agáta DKP0150 D
Nedbalová Jana MFP8050 D
Němcová Barbora NER1975 D
Němcová Jana NER1964 D
Němcová Jana DKP6650 D
Němec Jan NER1975 H
Němec Jan NER1977 H
Němec Luboš DVP4401 H
Novotná Hana NER D
Nyklová Helena MFP7550 D
Ondřejček Jiří ODV7000 H
Ondřejček Jiří ODV9800 H
Pangrác Ondřej MFP7603 H
Pangrácová Jana MFP7653 D
Pašek Fanda KAM7600 H
Paul Josef DCE4401 H
Paulová Mirka DCE5250 D
Pelikán Lukáš NER H
Pelikánová Lucie NER D
Pelikánová Máša NER D
Pěluchová Daniela CHC8851 D
Pešek Martin LPM9602 H
Peterová Věra DOB8751 D
Petrvalská Olívia NER D
Pliska Miloš PGP6304 H
Pokorný Vláďa NER1963 H
Pračka Tomáš MFP7302 H
Procházka Antonín DCE5500 H
Procházková Ema NER1998 D
Procházková Marie KAM9554 D
Procházková Miluše DCE5450 D
Prouzová Jitka DKP9152 D
Prouzová Zuzana DKP6250 D
Přibyl Ivan PFP H
Přibylová Eva PFP D
Ransdorf Jakub TAP9805 H
Repiská Amálie MFP9851 D
Roubal Šimon ROZ9300 H
Rožek David MFP7403 H
Rožek Vilém MFP0301 H
Rusá Šárka KAM9157 D
Rusý Tomáš KAM9301 H
Růžička Dingo MFP7349 H
Růžička Hugo MFP0349 H
Řada Jakub DKP9401 H
Řada Richard DKP6701 H
Řehák Jiří DVP7401 H
Řeháková Jana DVP7351 D
Sedláček Jaroslav ROZ6801 H
Sedláčková Linda ROZ0050 D
Sedláčková Petra ROZ7050 D
Setínková Eva DKP8759 D
Siegl Matyáš MFP0103 H
Siegl Roman MFP6700 H
Sieglová Dáša MFP7050 D
Sieglová Eliška MFP9950 D
Skřivanová Dagmar ASP6451 D
Smolková Alena PGP6450 D
Smolková Kateřina PGP8852 D
Soukupová Leona ASP D
Sova František LPM9702 H
Stehlíková Anna MFP9750 D
Stránský Matěj MFP7802 H
Strašrybková Eva NER D
Suchý Petr LPM7820 H
Svobodová Jana PHK8753 D
Sýkora Bohumil CHC8601 H
Sysel Zdeňek PGP5200 H
Syslová Drahomíra PGP5650 D
Šafka Sebastian KAM0101 H
Šafková Petra KAM6650 D
Šafková Sofie KAM0153 D
Šachová Barbora MFP 1998 D
Šebek Martin SCP6700 H
Šebek Petr DKP9903 H
Šebková Helena SCP6750 D
Šebková Jana SCP9250 D
Šiková Barbora LPM9650 D
Šiková Karolína LPM9651 D
Šimeček Jozef NER1960 H
Šimek Jan FSP9600 H
Šimek Miroslav MFP6302 H
Šimek Tomáš FSP6304 H
Šimková Markéta PVP7751 D
Šimon Václav LBE9100 H
Šimša Jaromír MFP7100 H
Šimšová Jana MFP7651 D
Šíp Jan NER1995 H
Šmahel Michal NER1994 H
Šmehlík Eduard SHK8702 H
Šolc Radim PGP8101 H
Šoupa Karel LPM6900 H
Šoupová Jana LPM6850 D
Šrámek Jaromír MFP0303 H
Šrámková Hana MFP0051 D
Šrámková Iva MFP7251 D
Šrůtová Marcela PGP6351 D
Štefan Jiří DVP95017 H
Štěpánek Bedřich NER1966 H
Štěpánová Dita DOB7956 D
Štětina Jiří HCE6100 H
Šubrt Antonín DKP7100 H
Šubrt Matěj DKP0205 H
Šváb Jéňa VSP5801 H
Tloušťková Eva SCP6950 D
Tvrdek Vojtěch LBE4900 H
Uhlíř Marek LBE9400 H
Valach Marek TAP9703 H
Valášek Johny KAM9400 H
Valeš Jiří LPM9502 H
Valtr Pavel MFP6600 H
Vávrová Veronika ASU8598 D
Venclová Veronika ZAM8251 D
Veselý Kuba LBE9500 H
Veselý Pavel MFP8901 H
Vildmonová Pavla LBE7451 D
Višňa Matěj DKP9904 H
Višňa Petr DKP6602 H
Víteček Jáchym DKP0204 H
Víteček Jan DKP7201 H
Vlášek Jakub TAP9702 H
Voltrová Alena ROZ9951 D
Voltrová Svatava ROZ6150 D
Vonášek Adam LPM9101 H
Voráčková Eliška ASP5151 D
Vyhnálková Barbora MFP9850 D
Vyhnálková Marie MFP0151 D
Zach Jaroslav ASP6601 H
Zachová Lucie ASP9352 D
Záveská Anna DOB8851 D
Zayats Inna LPM9353 D
Zelená Markéta PGP5850 D
Zelenková Martina NER1965 D
Zelený Vladimír PGP4800 H
Žáček Martin FSP6803 H
Žandová Marcela SKV9653 D
Žandová Marie SKV6551 D
Žandová Monika SKV8751 D

ŠTAFETY

21. července 2012 v 17:48 | Inka |  Závody
Září víkend 15.-16.9 - štafety (SCP, PGP)
Pokud někdo máte zájem běžet, dejte vědět (nebo napište zde do komentáře).

Bečov nad Teplou 5.-8.7,

21. července 2012 v 14:24 | Inka |  Závody


Svátky na začátku prázdnin - oddíl EKP pořádal 4 etapové závody v Bečově.
Účast - Míla, Inka, Petra s Viki a Zuzi, Jirka F. a Jirka N.
Počasí celkem přálo - hodně pršelo jen v sobotu, kdy byl na plánu sprint ve městě, jinak nás deště zastihli jen večer. Mezi závody jsme měli čas i na ostatní - navštívili jsme relikviář sv. Maura na bečovském zámku, zašli na zmrzlinu a dortík do cukrárny.

MČR v rogainingu

13. července 2012 v 22:50 | JirkaF |  Závody
Ve dnech 23.-24.6 se pětice závodníků našeho oddílu zúčastnila MČR v rogainingu v Hvězdově, který se nachází v bývalém vojenském újezdu Ralsko. Dopadli jsme následovně:

Šnečice Inka a Manka - 13.místo v WO24
Šílené pižďuchy Míla a Zdenka Kamarádová - 6.místo v WV24
Hrbatí psi Jirka Fišer a Honza Pipek - 1.místo v MO6
Jana Siblíková a Lenka Darmovzalová - 2.místo v WO6


ŽB Kytlice 2. - 3.6.

12. června 2012 v 19:24 | Inka |  Závody
Další nároďáky - Kytlice - byly pojaty tak trochu společensky. Vyrazili jsme už v pátek po práci (část se zůčastnila i odpoledního sprintu v Děčíně) a ubytovali se na chatě v Heřmanicích v Podještědí. Ochutnali jsme tamní pivo, popili vlastní zásoby dobrých vín a šli spokojeně spát. Závody se opět vydařili, počasí přálo a večer jsme unaveni ještě stihli po dobré večeři zničit svět v Pandemii.

INFO Pěkné prázdniny

24. května 2012 v 11:07 | Inka
Letošní Pěkné prázdniny 25. - 26.8 na Malé Skále - kdo by chtěl jet - popřemýšlejte - přihlášky jsou sice až do 31.7 , ALE počet závodníků je omezen na 1000 a už teď je na Hané přihlášeno 300.

ŽB Nasavrky 12. - 13. 5

14. května 2012 v 19:45 | Inka |  Závody
Další ŽB v pořadí byly ve znamení zimy, deště a vichru. Sobotní střídavé deštivé počasí nás donutilo prakticky nevystrčit nos z auta (krom pobytu v lese), i když k večeru se počasí trochu umoudřilo, sem tam vysvitlo slunko, jen ta stupnice na teploměru se zasekla nějak proklatě nízko. Naštěstí jsme vyměnili nocleh v chatce za příjemnější ubytovnu a po večeři na náměstí (kde jsme je očividně svou přítomností velmi zaskočili) jsme vyrazili na obhlídku Sečské přehrady i nedaleké zříceniny. V neděli za suchého, nicméně větrného a studeného počasí vyrazila většina honem zakoupit čepici (ti chytřejší ji s sebou buď měli nebo ji záhadně vytáhli z kapsy bundy). Závod se vydařil Jirkovi - 1. místo v H21A i nám ostatním, kteří jsme sportovní víkend zakončili nad zmrzlinovým pohárem.

Kam dál